Kancelářská jednotka garsoniera 23 m2 v Brně na Táborské.

Pronájem samostatné garsoniery cca 23 m2 k bydlení nebo ke kancelářským účelům. Nájemce musí být plátcem DPH z daňových důvodů na straně pronajímatele. Vhodné pro toho, kdo si může dát nájem do nákladů firmy. 

6700,- Kč/měsíc , záloha na služby a energie 1 tis. Kč/měsíc plus spotřebovaná elektřina, kauce dvě měsíční platby 15,4 tis. Kč. 


Byt má instalován precizní německý kuchyňský kout Nobilia Primo vybavený indukční domino deskou Whirlpool a dále kombinací mikrovlnné trouby s odsavačem Bauknecht a barovým pultem, závěsný program, horní skříňka s tzv. světelným dnem, výsuvy,  V garsonieře německé dveře Prüm. Všechny možnosti datového příjmu včetně pevného telefonu. V ceně je příjem digitální televize v rámci neplaceného rozsahu. Možnost příjmu televize i přes UPC nebo O2 atp. Internet obdobně. Na nadstandardní datové služby si nájemce, v případě zájmu, sjedná individuální smlouvu s poskytovatelem. V předsíni vestavěná skříň s šatní částí a dále s místem pro ledničku a pro automatickou pračku. Případný hluk z těchto spotřebičů je tedy oddělen od obytné místnosti. Kvalitní koupelna s WC a sprchovým koutem. Na patře celkem 6 jednotek vedle sebe. Tři jsou již déle pronajaty firmám, nyní jsou dohotoveny zbylé tři a jsou k pronájmu. Lze tedy pronajmout i více jednotek vedle sebe. Každá jednotka má připravené i rozvody pro dělenou klimatizaci. V případě zájmu si ji nájemce pořizuje na vlastní náklady. Ohřev teplé vody v garsonieře zásobníkovým ohřívačem a to samostatně v každé jednotce, takže v případě nepřítomnosti je možné ohřev vypnout. Všechny jednotky mají osazena okna s vyšším útlumem zvuku a venkovními roletami. Obrázek s křeslem a s postelí ukazuje ilustrativně možnost dalšího vybavení jednotky pro účel bydlení. Vhodné pro max. 2 osoby. Jedná se o detailně vyřešené minibyty ve vysoké kvalitě s předpokladem nízkých nákladů na media a energie. Sídlo firmy možné.  Ihned k dispozici. Bližší info a prohlídky u makléře.

Fotogalerie

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture


© 2011 AMIREA s.r.o. Realitní Kancelář | Webmaster | Založeno na phpRS | Administrace